ТИМОВИ У ШКОЛИ
ПЕДАГОШКИ КОЛЕГИЈУМ за 2018/2019.
- Војислав Чабаркапа, директор школе
- Хазема Капиџић, педагог школе
- Оливера Жунић, наставник
- Мушкић Елма, наставник
- Луковић Иван, наставник
- Фазлић Ибро, наставник
- Фетаховић Белкиса, наставник
- Марјановић Милена, наставник
- Чамџић Далиборка, наставник
- Балтић Јасмина, наставник
- Подбићанин Маида, наставник
- Богавац Бојан, наставник
- Зекић Сенада, наставник
- Кухиња Сеад, наставник
- Рондић Џенита, наставник
- Ивана Стељић, наставник
ПОСТИГНУЋА УЧЕНИКА
- Н. Сарић, библиотекар, координатор
- Д.Чамџић, проф., члан
- В. Ђурић, проф., члан
- С.Кухиња, проф., члан
- Г. Чпајак-Марјановић, проф., члан
НАСТАВА И УЧЕЊЕ
- И. Фазлић, проф., координатор
- Х.Рамовић, проф., члан
- М.Марјановић, проф., члан
- В.Гојак, проф., члан
- В.Стиковић, проф., члан
СТРУЧНИ АКТИВ ЗА РАЗВОЈ ШКОЛСКОГ ПРОГРАМА
- Војислав Чабаркапа, директор
- Ивана Стељић, професор
- Милена Марјановић, професор
- Далиборка Чамџић, професор
- Јасмина Балтић , професор
- Маида Подбићанин, професор
- Бојан Богавац, професор
- Представник Савета родитеља
- Представник Школског одбора
- Представник Локалне самоуправе
- Представник ученика, председник Ђачког парламента
ЕТОС
- Маида Подбићанин, професор, координатор
- Амел Трнчић, професор
- Денис Капиџић, професор
- Предраг Томашевић, професор
- Џенана Гашанин, професор
ПОДРШКА УЧЕНИЦИМА
- Ј. Балтић, проф., координатор
- А. Бекто, проф.
- Д. Васојевић, проф.
- М.Ризвић, проф.
- Ј. Ћубић, проф.
РЕСУРСИ
- Бојан Богавац, професор, координато
- Војислав Чабаркапа, директор
- Борко Радовић, професор
- Иван Луковић, професор
- Мевлуда Ровчанин, професор
ТИМ ЗА ОБЕЗБЕЂИВАЊЕ КВАЛИТЕТА И РАЗВОЈА ШКОЛЕ
- Оливера Жунић, координатор
- Војислав Чабаркапа, директор
- Хазема Капиџић, педагог
- Ивана Стељић, проф. српског језика и књижевности
- Оливера Жунић, проф.енглеског језика
- Верица Стиковић,проф. математике
- Хајрудин Рамовић, проф. биологије
- Амел Трнчић, проф.физичког васпитања
- Представник Општине Пријепоље ( Славенко Грбовић)
СТРУЧНИ АКТИВ ЗА РАЗВОЈНО ПЛАНИРАЊЕ
- Чабаркапа Војислав, директор
- Капиџић Хазема, психопедагог
- Координатори тимова за самовредновање
- Представник Савета родитеља
- Представник Школског одбора
- Представник Локалне самоуправе
- Представник ученика – председник Ђачког парламента
ТИМ ЗА ПРЕВЕНЦИЈУ БОЛЕСТИ ЗАВИСНОСТИ
- Владимир Ђурић, проф. математике, координатор
- Војислав Чабаркапа, директор
- Хазема Капиџић, психо-педагог
- Ненад Сарић, библиотекар
- Вероучитељи хришћанске и исламске верске наставе
- Марија Гојак, ученик
ТИМ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ
- Џенита Рондић , проф.српског језика и књижевности, координатор
- Војислав Чабаркапа, директор
- Хазема Капиџић, педагог
- Елма Мушкић, проф.рачунарства и информатике
- Оливера Жунић , проф.енглеског језика
- Милена Марјановић, проф.српског језика и књижевности
ТИМ ЗА ЗАШТИТУ ОД ДИСКРИМИНАЦИЈЕ, НАСИЉА, ЗЛОСТАВЉАЊА И ЗАНЕМАРИВАЊА
- Маида Подбићанин, професор, координатор
- Војислав Чабаркапа, директор
- Хазема Капиџић, педагог
- Верица Стиковић, професор
- Хајрудин Рамовић, професор
- Амел Трнчић, професор
- Анела Бекто, професор
- Ивана Стељић, професор
- Славенко Грбовић, представник општине Пријепоље
ТИМ ЗА ПРОМОЦИЈУ ШКОЛЕ И САРАДЊУ СА ДРУШТВЕНОМ СРЕДИНОМ
- Амел Трнчић, проф. физичког васпитања,координатор
- Војислав Чабаркапа, директор
- Бојан Богавац, проф. ликовне културе
- Џенита Рондић, проф. српског језика и књижевности
- Дамир Рондић, проф. музичке културе
- Селма Бјелак, ученица
ТИМ ЗА СТРУЧНО УСАВРШАВАЊЕ
- Иван Луковић, проф, координатор
- Војислав Чабаркапа, директор
- Хазема Капиџић, педагог
- Елма Мушкић, председник стручног већа математике и рачунарства, координатор
- Ивана Стељић, председник стручног већа српског језика и књижевности
- Оливера Жунић, председник стручног већа страних језика
- Амра Бећировић, председник стручног већа друштвених наука и
- Амел Трнчић, председник стручног већа вештина, уметности и обавезних изборних предмета
- Хајрудин Рамовић,професор
ТИМ ЗА ИЗРАДУ САЈТА ШКОЛЕ
- Драгана Васојевић, проф. рачунарства и информатике,координатор
- Војислав Чабаркапа, директор
- Хазема Капиџић, психо-педагог
- Дамир Рондић, проф. музичке културе
- Ненад Сарић, библиотекар
- Председник Ђачког парламента
ТИМ ЗА РАЗВОЈ МЕЂУПРЕДМЕТНИХ КОММПЕТЕНЦИЈА
- Сеад Кухиња, проф. биологије, координатор
- Војислав Чабаркапа, директор
- Хазема Капиџић, педагог
- Јасмина Балтић,проф.немачког језика
- Владимир Ђурић ,проф.математике
- Представници стручних већа
- Представник ђачког парламента
- Члан ШО испред локалне самоуправе
- Стручњак за поједина питања ( представник издавачке куће)